Home

Excavation media Amazing biatlonas pasaulio taure Fulfill Upset Masculinity

Lietuvos biatlono federacija - Posts | Facebook

Lietuvos biatlonininkai pasaulio taurės etape pasiekė sezono rekordą -  DELFI Sportas
Lietuvos biatlonininkai pasaulio taurės etape pasiekė sezono rekordą - DELFI Sportas

biatlonas | tv3.lt

Pasaulio biatlono taurė - Tema - LRT

Pasaulio čempioną pranokęs biatlonininkas Karolis Dombrovskis ir vėl  sužibėjo Slovėnijoje - Lietuvos biatlono federacija
Pasaulio čempioną pranokęs biatlonininkas Karolis Dombrovskis ir vėl sužibėjo Slovėnijoje - Lietuvos biatlono federacija

pasaulio biatlono taurė | Diena.lt

Lrytas.lt naujienos – sužinoti daugiau!

Pasaulio biatlono taurės etape Švedijoje G.Leščinskaitė užėmė 51 vietą |  Sportas | 15min.lt
Pasaulio biatlono taurės etape Švedijoje G.Leščinskaitė užėmė 51 vietą | Sportas | 15min.lt

Lietuvos biatlonininkai pasaulio taurės etapo Italijoje estafetėje – 21-i -  DELFI Sportas
Lietuvos biatlonininkai pasaulio taurės etapo Italijoje estafetėje – 21-i - DELFI Sportas

Vytautas Strolia ir toliau gerina poziciją bendroje pasaulio biatlono  taurės varžybų įskaitoje - LRT
Vytautas Strolia ir toliau gerina poziciją bendroje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje - LRT

Vytautas Strolia pasaulio biatlono taurės etapo varžybose finišavo 11-as -  Anyksta.lt
Vytautas Strolia pasaulio biatlono taurės etapo varžybose finišavo 11-as - Anyksta.lt

J.Simon pasaulio biatlono taurės etape išplėšė pergalę Prancūzijos  rinktinei | Sportas.lt
J.Simon pasaulio biatlono taurės etape išplėšė pergalę Prancūzijos rinktinei | Sportas.lt

Biatlonininkai palengvino kovą dėl penkių olimpinių kelialapių – užėmė  istorinę vietą - Lietuvos biatlono federacija
Biatlonininkai palengvino kovą dėl penkių olimpinių kelialapių – užėmė istorinę vietą - Lietuvos biatlono federacija

Lietuvos vyrų biatlono estafetės komanda artėja prie keturių olimpinių  kelialapių
Lietuvos vyrų biatlono estafetės komanda artėja prie keturių olimpinių kelialapių

Pasaulio biatlono taurės sezono kulminacija: lyderius skyrė 0.5 sek.,  V.Strolia – 17-as | Sportas.lt
Pasaulio biatlono taurės sezono kulminacija: lyderius skyrė 0.5 sek., V.Strolia – 17-as | Sportas.lt

Laimėjęs persekiojimo lenktynes Norvegijos biatlonininkas užsitikrino pasaulio  taurę - DELFI Sportas
Laimėjęs persekiojimo lenktynes Norvegijos biatlonininkas užsitikrino pasaulio taurę - DELFI Sportas